Archiv aktualit

Úvodní strana / Archiv aktualit
Italské kuře

19.1.2017 Novinky pro rok 2018

Vážení příznivci kulinářských zážitků,

chcete se zúčastnit kurzů vaření a ještě ušetřit? Buďte aktivní a oslovte své známé, zda by s vámi chtěli absolvovat kurz vaření. Když přihlásíte více osob najednou, můžete ušetřit  10-25% z celkové ceny.  Informujte se u nás o podmínkách poskytování slev.  

Pro rok 2017 máme v nabídce dva druhy kurzů vaření. První je v hodnotě 1290,- Kč s názvem START a druhý v hodnotě 1890,-Kč . Rozsah najdete u popisu každého z kurzů vaření. Dražší kurzy mají v ceně neomezenou konzumaci vybraných výběrových vín a dalších nápojů. Řekněme, že je to kurz All Inclusive :-) .  

 

 
Vítěz ankety vylosován

20.10.2014 Vítěz ankety vylosován

    Děkujeme všem, kteří vyplnili naší anketu.  Ze všech účastníků  jsme minulý týden vylosovali výherce poukazu na Kurz vaření. Blahopřejeme paní D. Strumienské, na kterou se usmálo štěstí.

Chcete se také zúčastnit losování o poukaz na Kurz vaření?  Máte možnost. Ze všech, kteří se přihlásí k odběru Novinek nebo Speciálních akcí našeho Gastro Studia Amkor, budeme koncem roku losovat jednoho šťastlivce. Jak se přihlásit? Na hlavní straně (vlevo dole) zadáte emailovou adresu a kontrolní kód. Na Váš e-mail pak dorazí zpráva, kterou potvrdíte svůj souhlas s občasným zasíláním Newsleteru ( četnost zasílání emailu s novinkami  je max. 2 krát za měsíc a můžete jej kdykoliv emailem zrušit ) .  

Držíme palce při dalším losování.  Team Gastro Studia Amkor

 
Nové kurzy po prázdninách

6.10.2014 Nové kurzy

Vážení příznivci kulinářských zážitků, v naší nabídce máme již dvě desítky kurzů vaření. Máte-li zájem o  kurz, jehož termín není aktuálně vypsán, jednoduše nám pošlete email s kontaktními údaji a názvem kurzu, který by vás zajímal. Bude-li u nás registrováno více zájemců o konkrétní kurz,  vypíšeme termín a dáme vám s předstihem vědět.  Těšíme se na vás.  
 
Last minute za skvělou cenu !!!

29.5.2014 Last minute za skvělou cenu !!!

Vážení příznivci kulinářských zážitků, poněvadž se nám uvolnilo několik míst na Školu grilování dne 12.6.2014 , nabízíme je nyní za skvělou cenu 990,-Kč/osoba. Podmínkou je přihlášení minimálně dvou osob. Neváhejte! Bude to stát za to. Skvělé jídlo, vybrané vínečko, zábava a inspirace. 
 
Nově přidané kurzy, změny v termínech

30.3.2014 Organizační informace

Vážení přátelé,

máte-li "Dárkový poukaz" a chcete se některého z kurzů zúčastnit, je nutno se přihlásit přes web nebo nám zavolejte na tel. 558 350 431  a registraci provedeme my. Těšíme se na Vás.

 
Thajsko

27.2.2014 Originál Thajská kuchyně s šéfkuchařkou Keng

Vážení příznivci dobrého jídla,  již nyní se můžete přihlásit na skvělý kurz " Thajská  kuchyně" s rodilou thajskou šéfkuchařkou Keng. Neváhejte.  Kurz se uskuteční letos jen v tomto termínu.    

 
Obhájili jsme první místo

13.12.2013 Obhájili jsme první místo

Dne 22.9.2013 jsme s kolegou Janem Jakešem vyjeli po roce do polského města Skoczów obhájit prvenství na Mistrovství Evropy v přípravě pokrmů z kapra.

 
Stavba roku 2013

9.12.2013 Stavba roku 2013

Naše stavba, kde sídlí Gastro Studio, se umístila v soutěži „Stavba roku 2013“ na 2. místě v kategorii Stavby komerčního charakteru. Toto ocenění nás velice potěšilo.