O kurzech vaření

Z důvodu vládních omezení v souvislosti s pandemií, kurzy vaření aktuálně neprovozujeme. Děkujeme za pochopení.

Naše kurzy vaření kombinují  praktickou výuku s poutavým komentářem profesionálního šéfkuchaře.

Před začátkem kurzu vás lektor nebo asistent seznámí se základy bezpečnosti práce a s programem kurzu. Utvoříte skupinky po dvou lidech, seznámíte se s vybavením a společně se pustíte do díla.

Náš lektor vás povede krok po kroku, vše pečlivě vysvětlí, předvede a  poskytne užitečné rady a tipy, jak připravit skvělé pokrmy.

Ochutnávat připravené pokrmy budete po celou dobu. Během kurzu jsou k dispozici nealko nápoje, káva, čaj a vybraná kvalitní vína.  Vše, co uvaříte, si samozřejmě můžete odnést domů. Pro tento účel jsou k dispozici termoobaly.

Co je v ceně kurzu?

  • Veškeré suroviny, ze kterých budeme vařit
  • Nápoje pro vaší pohodu 
  • Kuchařská zástěra k zapůjčení ( nebo jako dárek dle typu kurzu )
  • Receptury pokrmů, které se budou na daném kurzu připravovat
  • Průběžný úklid studia a mytí nádobí ( účastník neuklízí)
  • Termoobal na pokrmy, které si pak můžete odnést sebou
  • Závěrečný certifikát o absolvování kurzu

Gastro Studio Amkor je vybaveno nejmodernější varnou technikou De Dietrich a kuchyňskými roboty americké značky KitchenAid, se kterými je radost pracovat. Tuto techniku je možné u nás také zakoupit za zvýhodněných podmínek, stejně jako drobný kuchyňský inventář.

Naše kurzy jsou určeny pro jednotlivce nebo i uzavřené skupiny s kapacitou 6 - 14 osob. Kurz obvykle trvá 4-5 hodin. Začátek kurzu je stanoven na 16,00 hod.

Předchozí zkušenosti s vařením nejsou potřeba.

Kurzy vaření tak mohou být dobrým nápadem na originální dárek pro vaše blízké. Využít tak můžete naše „Dárkové poukazy“.

Kurzy vaření spojují stejně naladěné lidi, milující dobré jídlo. Kromě nově nabytých znalostí přípravy kulinářských pochoutek, si odnesete také spoustu nevšedních zážitků.

Zaujaly Vás naše kurzy vaření? Vyberte si z nabídky aktuálních kurzů.

Těšíme se na Vás.