Reference

Úvodní strana / Reference

Z důvodu vládních omezení v souvislosti s pandemií, kurzy vaření aktuálně neprovozujeme. Děkujeme za pochopení.

Iva Hendrychová

 

"Kurz vaření ve studiu Amkor jsem absolvovala minulý týden již podruhé a rozhodně to nebylo naposledy. Poprvé jsem byla zhruba před půl rokem na francouzskou kuchyni, kdy jsem tento kurz koupila kamarádce k narozeninám a doprovodila ji. Krásné prostředí, skvělí lidé, jak kuchař, tak i asistentky, které se o nás skvěle staraly, zajímavé recepty, rady a tipy jak si usnadnit práci, každý účastník je velice aktivně zapojen a co si uvaří, to si taky sní :-). Minulý čtvrtek jsme byly na thajskou kuchyni a opět skvělý zážitek a perfektně strávené odpoledne."

 

Poděkování od Brose CZ

Poděkování od Brose CZ

Jménem pracovníků firmy Brose CZ bych chtěla poděkovat za báječné odpoledne strávené ve společnosti neméně báječných lidí, kteří pro nás připravili nezapomenutelný zážitek v podobě vynikajícího jídla a skvělé atmosféry.

 
Poděkování od Finclub

Poděkování od Finclub

Rád bych poděkoval GASTRO STUDIU AMKOR za to, že do našeho regionu přivedli nabídku odpoledních kurzů vaření se skvělými kuchaři. Kurz thajské kuchyně s šéfkuchařkou Keng a šéfkuchařem Michalem Nikodemem neměl chybu.

 

M.Hlawiczka

"Kurz thajské kuchyně se mi velmi líbil. Určitě bych ho doporučila všem, kteří se nebojí poznat nové chutě a chtějí naučit něčemu novému. Vaření a příprava jídel byla vedena perfektními kuchaři, kteří se věnovali každému z účastníků.

V. Riedelová

Měla jsem to potěšení  a dostala od přítele k Valentýnovi dárkový poukaz na kurz vaření *thajské kuchyně*. Moderní prostory kuchyně firmy Amkor jsem již viděla dříve. Byla jsem zvědavá na samotný průběh kurzu.  Musím říct, že předčil moje očekávání. Hlavně po stránce organizační, kdy vše klapalo jako hodinky. Pražský šéfkuchař kurzu Michal nám představil  svoji thajskou kuchařku, které jsme se mohli zeptat na spoustu praktických dotazů.